Üye Girişi   Üye Kaydı   English  
 
 
   
 
Temel Metal Ürünler Endüstriyel Metal Ürünler Metal Malz. Makina ve Ekipmanlar Metal İş Yüklenicileri Danışmanlık
 
ÜRÜN ADI FİRMA
Gelişmiş Arama
 
   
 
   
 
   
 
 

Firma Listesi

Harfe göre göster: A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  Y  Z  Hepsi

Şirket Logosu Şirket Adı Şirket Tanıtımı
ABRASERVICE San. Tic. Ltd. Şti. Abraservice aşınmaya dayanıklı ve yüksek mukavemetli çeliklerde özelleşmiş en büyük dağıtım ağıdır.
JMS SA Group(*) şirketlerinin içinde yer alan bu marka, uzmanlaşma, deneyim, Creusabro, ROC gibi tek yetkili dağıtıcısı olduğu yüksek nitelikli çelikleri de içeren geniş seçenek sunumu ile kişilik bulmaktadır.
Abraservice şirketleri tek bir kurumsal kimlik altında, ortak yöntem ve araçları kullanarak eşsiz bir sinerji yaratacak nitelikte çalışmaktadır.
Abraservice, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Belçika, Türkiye iştirakleri ile, tüm Avrupayı kucaklayan bir yayılım göstermekedir.
JMS özel çeliklerin dağıtımında Avrupa lideridir. Grubun misyonu elinde şu anda var olan dört markayı yönetmek ve daha da geliştirmektir: JACQUET (paslanmaz çelik quarto plakalar), STAPPERT (paslanmaz çelik çubuklar) ABRASERVICE (aşınma ve yüksek mukavemetli quarto plakalar, saclar) ve IMS Group (mühendislik çelikleri).
ADA Yayıncılık Merkezi Ankara'da bulunan ADA Yayıncılık TMMOB'a bağlı odaların sektörel web portalı faaliyetlerini yürütmektedir.
AKDÖKÜM San. A.Ş.
AKMETAL Metalürji End. A.Ş.
ALP MÜHENDİSLİK 2003 yılında kurulan ALP MÜHENDİSLİK Mümessillik Tic. ve San. Ltd. Şti., derin bilgi birikimi ve dinamik kadrosu ile Türk Çelik sektörünü konularında lider üreticiler ile buluşturmaktadır. Gerek ürün kalitesi gerekse teknoloji transferi konusunda aracılık yapmakta olan firmamız işletmelerin verimliliğinin arttırılmasına da katkı sağlamaktadır.
Temsil etmekte olduğumuz firmalarımızla birlikte çelik sektörüne bilgi transferinin sağlanması en önemli amacımızdır.
VİZYONUMUZ
Sadece satış değil aynı zamanda çözüm odaklı hizmet anlayışı ile sektör çalışanlarının yükünü azami şekilde hafifletmek ve kaliteli alternatif ürünler sunmak.
MİSYONUMUZ
Bilinirliğimizi arttırmak suretiyle müşteri talebinin kısa sürede ulaşabilmesini sağlamak, talebi doğru değerlendirmek ve son kullanıcıya en uygun çözüm alternatiflerini sunmak.
Dinamik yapıyı koruyarak çağın gereklerine uygun modern çözümler geliştirip sunmak.
Ürün performansını sürekli izlemek ve geliştirilmesini sağlamak.
Temsilcisi olduğumuz firmalara güncel ve doğru geri bildirimler yapmak ve sektör şartlarının doğru anlaşılmasını sağlamak.
Eğitimi ve kişisel gelişimi esas almak ve günün şartlarına uygunluğunu sürekli kılmak.
Dürüst, dengeli ve güvenilir iş ilişkileri tesis etmek ve gelecek nesillere aktarmak.
ALS Laboratuvar Cihazları Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. ALS Laboratuar Cihazları Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. yaklaşık 10 yıldan beri "Metalografi ve Sertlik Ölçme" alanında dünya lideri Struers A/S firmasının Türkiye tek yetkili temsilcisi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu süre zarfında müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmeti sağlayarak sektörde yerini alan firmamız daha sonra Sertlik Ölçüm Cihazları üretiminde iddialı Avusturya menşeeli Emcotest ve Japon menşeeli Matsuzawa firmalarının distribütörlüğünü de alarak ürün portföyünü genişletmiştir.
Yurtdışında uzman kadrolarca eğitilen personelimiz satış, satış sonrası ve teknik destek alanlarında en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Firmamız seçkin ürünleri ile dünya çapında kendi alanında insan gücü ve teknolojinin en iyi uyumunu sağlayan, yeniliklere açık en son teknoloji içeren cihazları ülkemize getirerek kalite konusunda müşterilerimizin dünya pazarlarında rekabet edebilmelerini kolaylaştırmaktadır. Uzman kadrosu, kalitede güvenilirliği ile sektörde gelişmeyi ve yenilikleri bünyesinde barındırmayı kendine amaç edinen firmamız kullanıcıların beklenti ve fikirlerine değer veren ve "Tam Hizmet"; anlayışını benimseyen bir firmadır.
Teknoloji lideri firmalarla çalışıp, kalite ve satış sonrası hizmet anlayışımız ile Türkiye genelinde 2000 kullanıcıya hizmet götürmekteyiz.
İlkemiz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ olup hedeflerimiz her zaman "Daha Kaliteli" , "Daha Hızlı" , "Daha Ekonomik" olarak tespit edilmiş ve uygulanmaktadır.
ALS Laboratuar Cihazları Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti., 2002 yılında başlayan süreçte aynı ilkeler doğrultusunda kurulmuş ve bugün merkez ofisi İstanbul’da olmak üzere Türkiye genelinde bayi, yaygın satış noktaları ve çalışanları ile çalışmalarına devam etmektedir.
ANKARA ÇELİK BORU Ltd. Şti.
ANTES ÇELİK BORU Ltd. Şti.
ARAS ÇELİK
ASİL ÇELİK San. ve Tic. A.Ş.
 1 2 >