Üye Girişi   Üye Kaydı   English  
 
 
   
 
Temel Metal Ürünler Endüstriyel Metal Ürünler Metal Malz. Makina ve Ekipmanlar Metal İş Yüklenicileri Danışmanlık
 
ÜRÜN ADI FİRMA
Gelişmiş Arama
 
   
 
   
 
   
 
 

Firma Listesi

Harfe göre göster: A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  Y  Z  Hepsi

Şirket Logosu Şirket Adı Şirket Tanıtımı
İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım San. A.Ş.
İLHANLAR HADDECİLİK Boru-Profil
IMS Özel Çelik Tic. Ltd. Şti. IMS büyük sanayi bölgelerindeki sektörlerde BtoB dağıtım yapan uluslararası bir gruptur. 17 Avrupa ülkesinde 22 alt kuruluşu bulunmaktadır. Euronext-Paris Eurolist’de kayıtlı olan IMS Group, aşınmaya dayanıklı, paslanmaz ve mühendislik çelik pazarlarına özel çelikler dağıtmaktadır.
INCOLAB Uluslararası Gözetim Servisleri A.Ş. 1995 yılında kurulan,uluslararası gözetim şirketi olarak faaliyet gösteren GSB Ltd.(General Surveillance Bureau) incelemeye alınmış, ağustos 1996 yılında Incolab kriterlerine uygun bulunmuş ve Türkiye şubesi olarak takıma alınmıştır.
"INCOLAB SERVICES TURKEY LTD." adı ile yabancı sermaye iştirakli ortak şirket kurulmuş, 29 Kasım 2005 tarihinden itibaren de TÜRK AKREDİTASYON KURUMU (TÜRKAK) TS EN ISO IEC 17020 standardına göre akredite bir şekilde Türkiyenin tüm liman ve gümrük sahalarında gözetim ve kalite kontrol hizmetlerine devam etmektedir.
Incolab ve şubelerinin faaliyet gösterdikleri her ülkede kuruluş tarihlerinden bugüne kadar çok hızlı bir şekilde büyüme kaydetmiş olmaları tesadüfü değildir. Uzun araştırmalar sonucunda doğru düşünce, doğru insanlardan oluşan mükemmel bir takım yaratmıştır. Incolab, tam bir takım ruhuna sahip kişilerin, çok iyi programladıkları organizasyon sistemi sayesinde, mükemmel bir dayanışma ve özveri içerisinde her yerde her zaman mutlak başarı göstermektedir.
INDUCTOTHERM İndüksiyon Sistemleri San. A.Ş. Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş Dünyanın en büyük indüksiyon sistemleri imalatçısı olan Inductotherm Grub 'un alt şirketi olup, 1990 yılından bu yana Türkiye'de faaliyet göstermektedir.
Şirketimiz indüksiyon sistemleri üretimi, onarımı ve servis hizmeti alanında faaliyet göstermektedir. Inductotherm İndüksiyon Sistemleri Sanayi A.Ş. ayrıca grup şirketleri, Orta Doğu, Balkanlar, Kuzey ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlere ihracat yapmaktadır.
İNTEKNO A.Ş. Ana hedefimiz teknoloji transferi ve sağladığımız ürünler ve hizmetler ile müşterilerimiz için değer üretmek olmuştur. Teknoloji transferi projelerine ek olarak, demir-çelik ve alüminyum üretimi, elektrik ve elektronik, madencilik ve enerji üretimi gibi çeşitli sektörlere yönelik hammadde ve sarf malzemesi, makine ve ekipmanların uluslararası satış ve pazarlaması konularında da faaliyet göstermekteyiz.
Faaliyet alanlarımız arasında, A.B.D.’den tüm sektörler için makine ve ekipman ithal eden Türk firmalarına US Ex-Im Bank kredileri sağlamak konusunda PNC Bank’a verdiğimiz danışmanlık hizmetlerini de kapsayan bir finans komponenti de bulunmaktadır.
ISIFORM Endüstri Fırınları ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti. Firmamız Isıform Endüstri Fırınları Ltd ünvanı ile,
1990‘lı yılların başlarında faaliyetlerine Entüstri fırınları Refrakter Montajı ve Revizyonları ile başlamıştır.
Faaliyet gösterdiği günden günümüze kadar refrakter sektöründeki faaliyetlerini aralıksız olarak sürdüren
Firmamız özellikle Demir Çelik Alüminyum Sektörü ile ilgili birçok yeni fırın projesini başarıyla uygulamıştır.
Firmamız köklü geçmişinden gelen güç ile yenilikçi, güvenilir ve dürüst anlayışını koruyarak çalışmalarını devam ettirmektedir.
Firmamız, uyguladığı tüm refrakter montaj projelerinde müşteri memnuniyeti, sağlamlık, güven ve kaliteden
Ödün vermeyen misyonuyla, tüm taahhütleri zamanından önce ve eksiksiz olarak yerine getirmenin verdiği Güvenle tanınmaktadır.
İSTANBUL ISIL İŞLEM San. ve Tic. A.Ş. İstanbul Isıl İşlem A.Ş., Vakum ortamda uygulanan ısıl işlemler ile sanayiye hizmet vermektedir. Vakum fırınlarında tam sertleştirme, menevişleme, normalizasyon, vb. işlemler gerçekleştirilmekte, çift kamaralı vakum fırınları ile yağda soğutma seçeneği sunulmaktadır. Yüzey sertleştirme işlemi, Plazma Nitrürleme ve Plazma Nitrokarbürleme yöntemleriyle sağlanmaktadır. Müşterilerin ısıl işlem görecek malzemeleri İstanbul Isıl İşlem tarafından yerinden alınmakta ve işlemden sonra teslim edilmektedir.
İSTANBUL METALURJİ