Üye Girişi   Üye Kaydı   English  
 
 
   
 
Temel Metal Ürünler Endüstriyel Metal Ürünler Metal Malz. Makina ve Ekipmanlar Metal İş Yüklenicileri Danışmanlık
 
ÜRÜN ADI FİRMA
Gelişmiş Arama
 
   
 
   
 
   
 
 

Firma Listesi

Harfe göre göster: A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  Y  Z  Hepsi

Şirket Logosu Şirket Adı Şirket Tanıtımı
KA METALURJİ San. Dış Tic. Ltd. Şti.
KALİBRE ÇELİK Tic. ve San. Ltd. Şti. Firmamız, Otomotiv, Beyaz Eşya Plastik, Tarım, Makine, Pompa, Civata imalatına uygun malzeme taleplerini stoktan veya özel üretim olarak; ithal - Asil çelik - Çemtaş kaynaklı malzemelerden tedarik etmektedir.
KALYON ÇELİK Dış Tic. Ltd. Şti.
KARBOSAN
KARFO ENDÜSTRİYEL ve Lab. Cih. San. Dış Tic. Ltd. Şti. 2001 yılında bir dünya markası olan Nikon’un Fotoğraf Makinelerinin, 2007 yılında ise Nikon Medikal ve Endüstriyel Mikroskoplar ve Nikon Endüstriyel Ölçüm Cihazların Türkiye Genel Mümessili olan Karfo Karacasulu A.Ş. firmasının bir iştiraki olan Karfo Endüstriyel, laboratuar ve endüstriyel cihazların satışı ve satış sonrası hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir.
İsmini aldığı Karfo Karacasulu Şirketi, kuruluşu 1954’lere dayanan ve 1983 yılı itibariyle Karfo Karacasulu Fotoğraf Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. olarak kurumsallaşmış; distribütörü olduğu ürün ve hizmet verdiği sektörlerin genişlemesi sebebi ile 2006 yılında unvanını Karfo Karacasulu Dış Ticaret A.Ş. olarak yenileyerek devam etmekte olan bir şirkettir.
Nikon Endüstriyel Mikroskoplar ve Nikon Ölçüm Cihazlarının Türkiye tek yetkili ithalatçısı ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirin Karfo Endüstriyel mümessili olduğu markalar arasına, 2008 yılında görüntü analiz sektöründe dünya lideri Clemex Technologies Inc.’i ekleyerek büyümesine devam etti.Bugün sektörün öncü kuruluşları arasında yer alan Karfo Endüstriyel mikroskoplar, görüntü analiz sistemleri, ölçüm cihazları ve nano teknoloji cihazlarından oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
"Koşulsuz müşteri memnuniyeti" kavramını ilke edinerek, tecrübeli teknik kadromuzla müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Hizmette sınırsız ve sorunsuz yaklaşımıyla firmamız her zaman müşterilerinin güvenini ve bağlılıklarını kazanmıştır.
Karfo Endüstriyel şu an İstanbul Anadolu yakasında merkez ofis ve uygulama laboratuarı, İstanbul Avrupa yakası ve Ankara satış merkezleri, kapsamlı teknik servisleri, eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile sektördeki satış pazarlamaya yeni bir boyut kazandırmıştır.
Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış 900 den fazla kurulu cihazımız ile geniş bir müşteri portföyüne sahibiz.
Bununla birlikte iş hacmimizi Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan ve Irak gibi yakın çevremizdeki ülkelere kadar genişletmiş bulunmaktayız.
KORKMAZ ÇELİK San. Tic. A.Ş.
KROMAN ÇELİK San. A.Ş.
KROMTEL San. ve Tic. Ltd. Şti.
KUMSAN Döküm Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. KUMSAN DÖKÜM MALZEMELERİ SAN. TİC. A.Ş. 1980 yılında 22 Demir ve Çelik Döküm Sanayicisi tarafından Döküm Kumu üretmek amacı ile kurulmuştur.
Firmamız tarafından üretilen Silis Kumu; Otomotiv, İş Makineleri, Dayanıklı Tüketim, Demir Çelik ve Döküm Sanayilerinin yanında İnşaat, CTP Esaslı Boru Üretimi ve Yapı Kimyasal sektörlerinde de ana girdi olarak kullanılmaktadır.
Ürünleri Yaş ve Kuru Kum olarak satışa sunan firmamız, üretimini, Şile ve 2007 yılında devreye giren Tuzla tesislerinde yapmaktadır.
Firmamız tarafından üretilmekte olan Silis Kumunun kimyasal özellikleri aşağıdaki gibidir.
Kimyasal Yapı :
SiO2 Oranı..............% 98,5 (Min.)
CaO + MgO Oranı.....% 0,075 (Maks.)
Fe2O3 Oranı.............% 0,303 (Maks.)
Al2O3 Oranı.............% 0,53 (Maks.)
Kızdırma Kaybı..........% 0,3 (Maks.)
Sinterleşme Sıcaklığı...1500 °C (Min.)
KÜRÜM Demir San. ve Dış Tic. A.Ş.