Üye Girişi   Üye Kaydı   English  
 
 
   
 
Temel Metal Ürünler Endüstriyel Metal Ürünler Metal Malz. Makina ve Ekipmanlar Metal İş Yüklenicileri Danışmanlık
 
ÜRÜN ADI FİRMA
Gelişmiş Arama
 
   
 
   
 
   
 
 

Firma Listesi

Harfe göre göster: A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  Y  Z  Hepsi

Şirket Logosu Şirket Adı Şirket Tanıtımı
ASSAB Çelik ve Isıl İşlem A.Ş. ASSAB’a Hoşgeldiniz
Takım çeliğinde 50 yıllık deneyim
Associated Swedish Steels AB ya da kısa adıyla ASSAB, İsveç çeliklerinin dünya çapında dağıtımını yapmak amacı ile 1945 yılında kurulmuştur. ASSAB, genel merkezi İsveç’te olan ASSAB International ve genel merkezi Singapur’da olan ASSAB Pacific olmak üzere iki farklı kuruluş olarak günümüzde faaliyetine devam etmektedir.
Pazarın taleplerini karşılayacak nitelikteki çelikleri size tedarik etmeye hazır, uzun soluklu tecrübenin getirdiği hizmet ve know-how ile dünya üzerinde pek çok ülkede sizlerle çalışmaya, bilgi ve tecrübesini paylaşmaya hazır bir ASSAB kuruluşu bulabilirsiniz.
Biz her zaman rekabette bir adım önde olmaya kendimizi adamış bir şirketiz, çünkü sizin başarınız bizim başarımızdır.
ASSAB Çelik ve Isıl İşlem A.Ş. bir ASSAB ve Uddeholm kuruluşudur.
ASSAB Çelik ve Isıl İşlem A.Ş
ASSAB Çelik ve Isıl İşlem Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, dünyada yüzden fazla ülkede, yüz binden fazla müşterisine çelik ve ısıl işlem hizmeti sunan İsveç merkezli ASSAB International AB ve Uddeholm Tooling AB’nin bir kuruluşudur.
ASSAB’ın Türkiye’deki hizmetleri 1970’lerin ilk yıllarında dünyaca ünlü İsveç Takım Çelikleri’nin satışı ile başlamış ve ASSAB adının alınmasıyla sıçrama yapmıştır. 2000’li yılların hemen başında, önce İstanbul’da ardından da diğer kentlerimizde modern ısıl işlem yatırımlarına yönelen ASSAB, bu alanda da öncü bir kuruluş olmuştur. Takım çeliği ısıl işlemi alanında iyi bir uygulayıcı olmanın yanında Türkiye’de yürüttüğü AR-GE faaliyetleri ile yerli teknoloji gelişimine de katkı sağlamıştır.
Hem dünyada hem de Türkiye’de sektörünün lideri olan ASSAB, saygınlığı ve güvenilirliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir.
Bugün, on yedisi mühendis olmak üzere, kırka yakın üniversite mezunu toplam yüz yirmi çalışanı ile büyüyen ve yatırımlarını sürdüren bir aile olan ASSAB, merkezi İstanbul Dudullu’da olmak üzere Türkiye’de tam on üç farklı birimle, dokuz farklı kentte siz değerli müşterilerine hizmet etme gayreti içinde olan bir kuruluşumuzdur.
Merkez:
İstanbul Dudullu OSB
Isıl İşlem Tesislerimiz:
İstanbul Dudullu OSB
İzmir Kemalpaşa
Bursa Beşevler
Çelik Servis Merkezlerimiz/Şubelerimiz:
İstanbul Dudullu OSB
İstanbul İkitelli OSB
İzmir Kemalpaşa
Bayilerimiz:
Bursa Alseko Metal
Konya Kurşunel Çelik
AVEKS İç ve Dış Tic. A.Ş. AVEKS AS is a trading company dealing with Bulk Alloys, Noble Alloys, Pig Iron, Coke & Recarburizers, Metals, Refractories and Minerals for Iron and Steel Industries of Turkey, Middle East, N.Africa, CIS and Europe.
AYDINLAR Refrakter San. Tic. A.Ş. Aydınlar Refrakter, 1950' li yıllarda inşaat, ateş tuğla montajı ve fırın tadilatları ile başladığı faaliyetlerine, bugün, Gebze Organize Sanayi Bölgesinde kurulu, 8000m2 lik, 60 ton günlük üretim kapasitesine sahip tesislerinde modern bir şirket olarak devam etmektedir.
Demir-Çelik, Aluminyum, Çimento, Cam, Seramik, Petro-Kimya gibi sektörlere hizmet veren Aydınlar Refrakter, Türkiye'de kendi sektörlerinde ilk 10'a giren şirketleri müşteri portföyünde bulundurmaktan gurur duymaktadır.
Sadece yurt içinde değil, aynı zamanda yurt dışındaki müşterilerine de Monlitik Refrakter üreten Aydınlar Refrakter, kaliteli ürün ve hizmeti en hızlı biçimde sunmaktadır.
AYHAN Demir Çelik Metal
BANT BORU San. ve Tic. A.Ş.
BİMEKS ÇELİK A.Ş.
BİRLER ÇELİK San. ve Tic. A.Ş.
BİRLEŞİK METAL ve Isıl İşlem San. ve Tic. Ltd. Şti.
BİRLİK GALVANİZ
BÖHLER Sert Maden ve Takım San. ve Tic. A.Ş.
 < 1 2 3 4 5 6 7 >  Last ›