Üye Girişi   Üye Kaydı   English  
 
 
   
 
Temel Metal Ürünler Endüstriyel Metal Ürünler Metal Malz. Makina ve Ekipmanlar Metal İş Yüklenicileri Danışmanlık
 
ÜRÜN ADI FİRMA
Gelişmiş Arama
 
   
 
   
 
   
 
 

Firma Listesi

Harfe göre göster: A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  Y  Z  Hepsi

Şirket Logosu Şirket Adı Şirket Tanıtımı
ÇEMAŞ Döküm Sanayi A.Ş.
CEMRE DEMİR ÇELİK San. ve Tic. Ltd. Şti.
ÇEMTAŞ Çelik Makina San. ve Tic. A.Ş.
DEDE KİMYA
DİRİNLER Döküm San.
ELEKTROSAN Elektrobakır San. A.Ş.
EMEK ÇELİK DÖKÜM San. ve Tic. Ltd. Şti.
ERCİYAS Çelik Boru San. A.Ş.
EST NUR Çelik Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti. EST NUR Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi’nin temelleri 2006 yılında biri yerli (NUR Yapı Endüstrisi ve Deniz Taşımacılığı Ltd. Şti.) diğeri yabancı (SHANGHAI EAST TOOL Steel Im. & Ex. Co., Ltd.) iki firma tarafından atılmıştır.
Genç firmamız EST NUR Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. arkasına aldığı 17 seneyi aşkın üretim tecrübesi, 2500 kişilik istihdam gücü, sahip olduğu dağıtım ağı ile dünya takım çeliği sektöründe üstlendiği rol her geçen yıl artmakta ve buna paralel olarak üzerimize düşen görev ve sorumluluklar da aynı ölçüde artmaktadır.
Dışa açılımını tüm hızıyla sürdüren firmamızın Türkiye, Amerika ve Almanya ofislerine ek olarak Türkiye, Hindistan, Avustralya, Brezilya ve Güney Kore'de depoları bulunmakta ve altı kıtada kırkı aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.
EST, toplamda yıllık 100.000 tonluk üretim kapasitesine sahip üç adet üretim merkezine sahiptir. Bu nedenle Çin özel sektörünün en büyük takım ve kalıp malzemesi üreticisi kimliğimizle gurur duymaktayız.
Takım çeliği tedariği ve teknik desteği veren bir firma olarak, temin ettiğimiz ürünlerin avrupa standartlarındaki üretimi, dünya çapında geçerliliği olan kalite sertifikalarına sahip olması ile kanıtlanmış olup, ucu keskin sınırlarla çizilmiş standartlardaki üretimi ile kalite, tedarik süreci ve rekabetçi fiyatlarımızla Çin malı malzemelere karşı ortaya konulan olumsuz ve yersiz çıkarımların gerçekleri yansıtmadığının en somut örneği olarak Türkiye’de kendimizi kanıtlamaya başlamış bir firmayız.
“İşe müşterinin istekleriyle başla ve işi müşterinin bilgisiyle bitir” anlayışını firmamızın tüm departmanlarına yayarak ortaya koymaya çalıştığımız hizmet anlayışıyla yüksek vasıflı çeliklerin alışıla gelmiş standartlarının dışına çıkarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel çözümler sunmaktayız.
Fabrikamız soğuk iş, sıcak iş, yüksek hız ve plastik kalıp normları olmak üzere 4 tip takım çeliği üretimini, yuvarlak ve lama ürün olmak üzere çok çeşitli çap ve ebatlarda üretmektedir. Firmamızdan dağıtımını yaptığımız ürünlerin tamamı EAST TOOL fabrikasının ürünleridir ve fabrikamızın garanti ve güvence kapsamındadır.
SHANGHAI EAST TOOL Steel Co. ;
• KNIFE KOREA
• IKS
• PİLANA
gibi dünya devlerine bıçak üretimi, daire testere, daire testere makineleri, karbür üretimi, ovalama topu, ovalama tarağı gibi ürünlerin teminini sağlamaktadır.
Türkiye’deki takım çeliği sektöründe üretici fabrika olmanın gururu ile yola devam etmekteyiz.
FEDERAL DÖKÜM San. ve Tic. Ltd. Şti.
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >  Last ›