Üye Girişi   Üye Kaydı   English  
 
 
   
 
Temel Metal Ürünler Endüstriyel Metal Ürünler Metal Malz. Makina ve Ekipmanlar Metal İş Yüklenicileri Danışmanlık
 
ÜRÜN ADI FİRMA
Gelişmiş Arama
 
   
 
   
 
   
 
 

Firma Listesi

Harfe göre göster: A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  Y  Z  Hepsi

Şirket Logosu Şirket Adı Şirket Tanıtımı
FERCO ÇELİK ve Dış Tic. Ltd.Şti.
FERMETAL Dış Tic. Ltd. Şti.
GÜRSAN ALÜMİNYUM İmalat San. Ltd. Şti.
GÜRSETAŞ Döküm San. ve Tic. Ltd. Şti. 1990 yılında Pendik - İstanbul'da kurulan firmamız Ağustos 2007'den itibaren TOSB Taysad Organize Sanayi Bölgesinde 6000 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır.
5000 Ton/yıl sıvı maden kapasitesi ile üretimin büyük bir bölümünü Gürdesan Gemi Makinaları Tic. Ltd. Şti.'ne ve Ersel Ağır Makina San. A.Ş.'ye yapmaktadır. Geri kalan kapasitesini Almanya, Hollanda ve Amerika'ya ihraç etmektedir.
Gemi Sanayi - Off Shore, Maden, Çimento, İş Makinaları, Demir-Çelik, Genel Makina İmalatı ve Savunma Sanayi gibi sektörlere hizmet vermektedir.
Ürünler:
Alaşımlı - Alaşımsız Çelik Dökümler
Pik ve Sfero Dökme Demirler
Manganlı Çelik Dökümler
Paslanmaz Çelikler
Ni-hard Dökümler
Yüksek Krom Alaşımlı Çelikler
Savurma Döküm
Silindir Kapağı Dökümü
HİDROTEKNİK Uçak Metal Enjeksiyon San. A.Ş. Firmamız 1967’de kurulmuş olup, Türkiye’de 100-2000 ton mengene kilitleme kuvvetli soğuk kamara metal enjeksiyon makineleri üretimi yapan ilk firmadır. HİDROTEKNİK markasıyla, 3000 m² kapalı, 1000 m² açık alanda, kaliteli kadrosuyla yıllardır üretim yapmaktadır.
2000 yılının başlarında Hidroteknik, Türkiye’nin %75’lik pazar payına sahip olmuştur. Romanya, Fas, İsrail, Mısır, Suriye, Suudi Arabistan, Libya, Lübnan gibi birçok ülkeye ihracat gerçekleştirerek adını yurtdışında da duyurmaktadır. Uçak Metal Enj. San. A.Ş., son teknolojiye sahip, uzun ömürlü, ergonomik, hızlı ve verimli makineler üretirken, serviste de en iyi kaliteyi sunmayı hedeflemektedir. Ürün yelpazesi sadece metal enjeksiyon makineleriyle kalmayıp buna ek olarak elektrikli ve LPG’li ergitme/dinlendirme fırınları, hazne piston yağlama otomatları, otomatik kepçe robotları ve trim-presler de bulunmaktadır.
Firmamız kalitesini EN-ISO 9001:2008 Kalite Belgesi ile kanıtlamıştır.Aynı zamanda ürünlerini CE belgesi ile müşterilerine sunmaktadır.
HİTİT METALURJİ Endüstri Cihazları San. ve Tic. Ltd. Şti. 1997 yılında kurulan firmamız, sanayimizin, eğitim ve araştırma kurumlarımızın malzeme ve ürün test, ölçüm ve kalite kontrol ihtiyaçlarına uygun ekipman çözümleri sunmaktadır. Bu amaçla dünyanın önde gelen test cihazı üreticisi firmaların Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.
Satışını yapmakta olduğumuz test ve ölçüm cihazları ağırlıklı olarak inşaat, otomotiv, tekstil, ambalaj, beyaz eşya, metalurji, milli savunma sanayii, havacılık sanayii, üniversitelerin mühendislik bölümleri ve araştırma-geliştirme kurumlarının ihtiyaçlarına yöneliktir.
Ülkemiz sanayiine ve eğitim-araştırma kurumlarına uzun süre şahıs firması şeklinde hizmet veren firmamız, büyümesini ve gelişmesini daha kurumsal bir şekle dönüştürmek amacıyla 2009 yılı başında şirket yapısını "Limited Şirket"e çevirmiştir ve ismini Hitit Metalurji olarak değiştirmiştir. Ardından kurumsal yapısını ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi ile sağlamlaştırmış, ayrıca satış sonrası servise dönük olarak da TS 13201 Hizmet Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanmıştır.
İleri teknoloji ürünü cihazlarını müşterilerinin hizmetine sunmaya devam edecek olan firmamız, konusunda uzman satış mühendisleri ve yetkin teknik servis ekibi ile ülkemizde önemli bir ihtiyaca cevap vermeye devam edecek ve müşterilerinin memnuniyetini daima her şeyin üstünde tutacaktır.
HÜR ÇELİK San. ve Dış Tic. A.Ş. 2005 yılında kurulan HÜR ÇELİK San. ve Dış Tic. A.Ş. bu tarihten itibaren Asil Çelik ana bayiliğini yapmakla beraber Asil Çelik´in üretim gamı dışında kalan çelik malzemelerinin ithalat ve satışını da geçekleştirmektedir. 2007 yılında yatırımlarını artırma kararı ile anonim şirketi olan HÜR ÇELİK’in ticari geçmişi farklı isimlerle kurulu diğer şirketlere dayanmaktadır.
1972 yılında İstanbul Pendik´te Darılmaz Metal ile sektöre giren firma, faaliyet alanını metal hurda ve inşaat malzemesi alım satımı olarak belirlemiş ve gelişen iş hacmiyle doğru orantılı olarak Çolakoğlu, Elektrofer, Kroman ve Asil Çelik gibi Türk sanayisinin önde gelen firmalarına hurda malzeme temin etmiştir.
1990 yılında DARILMAZ Metal San. ve Tic. Ltd. Şti olarak tescillenen firma, 2003 yılında Darılmaz Metal San. ve Tic. A.Ş olmuştur. 1990 yılından günümüze faaliyetini sürdüren firma hurda ve metal malzemelerin yanı sıra sac ve profil ağırlıklı demir çelik ürünlerinin de satışı ile birlikte faaliyet alanını genişletmiştir. DARILMAZ Metal San. ve Tic. A. Ş. halen Gebze Org. Böl.´nde 15 dönümlük alan üzerine kurulu tesislerinde faaliyetini sürdürmektedir.
1996 yılında demir çelik satışı ve ithalatı amacıyla kurmuş olduğumuz BOS ÇELİK San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. 2009 yılında HÜR ÇELİK San. ve Dış Tic. A.Ş bünyesine katılmıştır.
Küreselleşen ekonomi ve rekabete dayalı piyasa şartlarında var olabilmenin temel koşulu olarak tüketici memnuniyetini benimseyen HÜR ÇELİK çalışanları, tedarikçileri ve müşterileri ile faaliyetlerinin her safhasında "eksiksiz tüketici memnuniyetini" sağlamayı vazgeçilmez politika olarak görmektedir.
Toplam kaliteye önem veren HÜR ÇELİK bu doğrultuda satışını yaptığı ürünlerin, sektörün talep ettiği kalite belgesine (ISO 9000, QS 9000, ISO Ts16949) sahip firmalara ait ürünler olmasına özen göstermektedir.
HÜR ÇELİK markasının geçmişten bugüne doğru uzanan gelişiminde, müşteri ihtiyaçlarını güven, verimlilik ve kalite üçgeninde sağlaması başarısının temel ilkesidir.
CENGİZ TANRIGÜL
Yönetim Kurulu Başkanı
İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım San. A.Ş.
İLHANLAR HADDECİLİK Boru-Profil
IMS Özel Çelik Tic. Ltd. Şti. IMS büyük sanayi bölgelerindeki sektörlerde BtoB dağıtım yapan uluslararası bir gruptur. 17 Avrupa ülkesinde 22 alt kuruluşu bulunmaktadır. Euronext-Paris Eurolist’de kayıtlı olan IMS Group, aşınmaya dayanıklı, paslanmaz ve mühendislik çelik pazarlarına özel çelikler dağıtmaktadır.
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >